75-ÅRS JUBILEUM

BJFF holder festmiddag for medlemmer i forbindelse med foreningens 75- års jubileum.

Tenk at foreningen vår nå i høst kan feire sitt 75 år, som en aktiv forening med fokus på fiske, jakt og uteliv. Siden 1942 har foreningen vært en lokal forening i Berlevåg og Kongsfjord hvor hovedaktiviteten har vært drift av Kongsfjordelva og Storelva. Et arbeid med store utfordringer gjennom mange år, men også med overmåte bra resultat. Våre elver har aldri vært bedre enn nå…! Det er takket være god og fremtidsrettet forvaltning, og mange – mange gode medlemmer. Nå inviteres altså de samme til festmiddag i oktober i Berlevåg. Og her er BJFF sin offisielle invitasjon til medlemmene: 
Berlevåg Jeger- og fiskerforening har gleden å invitere sine medlemmer m/partner til markering av foreningens 75 års jubileum.
Markeringen vil være i Berlevåg, på sangernes hus, lørdag 14.oktober fra klokka 19:00. Vi åpner dørene kl. 18:30.
Til middagen vil det bli servert øl, vin og mineralvann. 

Senere på kvelden vil Neptun Pub stå for serveringen. Programdetaljene for jubileumskvelden skal vi komme tilbake til senere. 
Ønsker du å delta ber vi om påmelding innen 5. Oktober til Sigve Frantzen på telefon 41359446.